Duża teczka damska na ramię szara - model Alessa

Alessa 273 Szara

Nowy produkt

Ekskluzywna skórzana damska teczka na ramię - model Alessa w kolorze szarym ze złotymi elementami metalowymi klamry przy uchwytach, kołatki zamków błyskawicznych, stopki do stawiania. Wymiary 42 x 27 cm - mieści A4. Model Alessa ma wewnętrzną przegrodę, jest bardzo pojemna, można nosić ją jak teczkę w ręku lub na ramieniu uchwyty mają średnią długość umożliwiającą zawieszenie torby na ramię

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

199,00 zł

-100,00 zł

299,00 zł

Wymiary i cechy torebki

Szerokość 42cm
Wysokość 27cm
Szerokość dna (grubość u podstawy) 15cm
Długość uchwytów 52 cm każdy
Ilość kieszeni zewnętrznych 1
Ilość kieszeni wewnętrznych 4
Surowiec szara skóra naturalna

Więcej informacji

Wykonana z gładkiej skóry naturalnej torba w kolorze szarym (odcień średniej jasności). Ładne, regularne kształty powodują, że do wewnątrz schować można duże przedmioty takie jak laptop czy teczka A4. Przy mocowaniu rączek ozdobne klamry oraz elementy je mocujące w ciekawym kształcie. Z tyłu natomiast w modelu Alessa umieszczono zewnętrzną, zamykaną kieszeń. Zamykanie główne na suwak, szczelne. Wnętrze wykończone czarną tkaniną, z przegrodą i łącznie 4 kieszeniami: przegroda, dwie kieszenie niezamykane (np. na dużego smartfona itp), kieszeń zamykana.

Torba zaprojektowana i wykonana we Włoszech. Wysyłka - za darmo. 2 lata gwarancji (tak jak na wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym Wloskie-Torebki.pl).

2 innych produktów w tej samej kategorii: