Elegancka brązowa torebka średniej wielkości na ramię Daniela

Daniela Brąz

Nowy produkt

Brązowa skórzana efektowna torebka z licowej naturalnej skóry. Model Daniela ma ładny kształt zbliżony do prostokątnego, przy mocowaniu obu uchwytów zastosowano ozdobne metalowe nity (srebrne). Torebka jest sztywna, ma ładny odcień koloru brązowego. Wymiary torebki to 32x28 cm. Górna krawędź w charakterystyczny sposób ścięta przy bokach. Z przodu logotyp, z tyłu zamykana kieszeń

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-90,00 zł

319,00 zł

Wymiary i cechy torebki

Kolor brązowy
Szerokość 32 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna (grubość u podstawy) 11 cm
Mieści format A4 NIE
Długość rączek 2 x 60 cm
Długość paska 90 cm
Ilość kieszeni zewnętrznych 1
Ilość kieszeni wewnętrznych 2
Surowiec skóra naturalna

Więcej informacji

Daniela to torebka ze skóry licowej w modnym odcieniu koloru brązowego. Surowiec, który wykorzystano, jest najwyższej jakości - to gładka i połyskująca skóra. Projektantom udało się połączyć w tym designie lekkość, elegancję i funkcjonalność. Ten średniej wielkości model może być zarówno elegancją torebką wizytową średniej wielkości jak i praktyczną listonoszką noszoną na długim, dopinanym, dostarczanym w komplecie pasku.

Do dna przymocowano metalowe nity (pełnią funkcję stopek zabezpieczających dno), oprócz tego na obu dolnych rogach, czyli w miejscach najbardziej narażonych na zużycie, znajduje się podwójna warstwa skóry.

11 innych produktów w tej samej kategorii: