Modne torby skórzane typu shopperbag

W kolekcji naszego sklepu internetowego znajdą Państwo duży wybór popularnych i modnych torebek typu shopper. Prezentujemy jeden z takich modeli w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym, jasnobrązowym i czerwonym.

Torby shopper to duże, praktyczne modele o charakterystycznej formie – mają przeważnie dwa uchwyty do noszenia w ręku, niekiedy o regulowanej długości, bardzo często długi pasek do przewieszenia w komplecie. Tak przynajmniej wyglądają modele tego typu oferowane w naszym sklepie Wloskie-Torebki.pl

Czarna torba typu shopper
Nicolina w wersji czarnej – skóra gładka, połyskująca, bardzo efektowna

Bardzo popularnym, niemal już kultowym modelem tego typu jest Nicolina – torba składająca się ze skórzanej powłoki, czyli części którą widzimy na zewnątrz. Do środka wkładany jest specjalny wkład, tam mocowany – jest on zamykany na suwak. Kobiety, które wiedzą, jak wykorzystać tego typu rozwiązanie, bardzo je sobie chwalą. Posiadając kilka modeli tego typu toreb nie musimy za każdym razem przekładać najpotrzebniejszych rzeczy – wystarczy przełożyć wkład do innej torby.

Regulacja długości uchwytów to praktyczne rozwiązanie umożliwiające dostosowanie torebki do ulubionego stylu noszenia. Pasek długi, który dostajemy w komplecie, pozwoli przewiesić torebkę przez ramię.

Torba Nicolina Ruda - jasny brąz
Jasny, naturalny brąz – efektowny kolor, wysoka jakość bydlęcej skóry, z której wykonano tą włoską torbę damską

Najnowszą wersją jest przepiękna torba w kolorze czerwonym.

Czerwona torba shopper bag

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *